دربـــــاره شـــــرکـــــت

About Company

شرکت رسام تجارت هواران با تکیه بر دانش نو و بروز گروهی از فارغ التحصیلان مکانیک سیالات دانشگاه های برتر کشور و با توجه به سابقه ده ساله فعالیت مدیران خود در حوزه تهویه مطبوع و تهویه صنعتی شروع به کار نمود.
توجه به توانایی و تخصص در حوزه طراحی و تولید تجهیزاتی نظیر چیلر، فن، هواساز، فن کویل و غیره و همچنین توان و تجربه در امور بازرگانی اعضای مجموعه خود آماده همکاری و ارائه خدمات در این زمینه است.

محصولات این مجموعه با شناخت دقیق اقلیم کشورمان تولید و طراحی شده و دستگاه های تهویه مطبوع ساخته شده برای پروژه های مختلف با کاربری صنعتی، مسکونی، تجاری و یا اداری مورد استفاده قرار گرفته اند.
شایان ذکر است که تعهد، مسئوولیت پذیری و اتکا به دانش و تخصص در عمل و نه تنها در سخن از اصلی ترین رویکردهای این مجموعه است چرا که برداشتن حتی یک گام در مسیر درست امیدی است که ما در مسیر تحقق بخشیدن به آن وارد میدان شده ایم.

اعم فعالیت های شرکت

Company Activities

1. طراحی، مشاوره، تامین و تولید انواع چیلر¬ آب-خنک (Water Cooled) و هوا –خنک (Air Cooled) با ظرفیت های مختلف برای کاربری مسکونی، تجاری و یا صنعتی
2. طراحی، مشاوره و ساخت انواع هواسازهای استاندارد برای کاربری مسکونی و صنعتی و یا هواساز هایژنیک برای اتاق های تمیز (Clean Room)
3. تولید و تامین انواع فن کویل سقفی، کانالی و زمینی و غیره
4. طراحی، تامین و تولید انواع فن آکسیال و سانتریفیوژ اگزاست و هوای تازه در انواع مختلف بین کانالی، کابینتی، دیواری، پشت بامی و سقفی
5. طراحی، تامین و اجرای سیستم‌های مدیریت دود (Smoke Management System)شامل سیستم‌های:

    خدمات  فنی

  • فشار مثبت راه‌پله و آسانسور (Staircase & Lift Shaft Pressurization)

  • تخلیه دود فضاهای کاربردی (Smoke Extraction & Smoke Control)

  • تخلیه و کنترل دود پارکینگ (Car Park Ventilation)

  • مشاوره و ارائه خدمات جهت اخذ تاییدیه آتش نشانی جهت سیستم مدیریت دود پارکینگ

این جا می توانید متن خود را بنویسید.