سوالات متداول

متین تستی

شرکت رسام تجارت هواران در حوزه سیستم های تهویه مطبوع از جمله تولید چیلر، فن کویل، هواساز و انواع فن و هواکش فعالیت می کند. همچنین این شرکت در حوزه سیستم های اگزاست و تخلیه دود و طراحی و اجرای این سیستم ها در حال فعالیت می باشد.
بله، شرکت رسام تجارت هواران هم در لیست شرکت های مشاور تایید شده سازمان آتش نشانی و هم عضو تامین کنندگان تایید شده تجهیزات اگزاست و کنترل دود می باشد.
بله، مجموعه رسام تجارت هواران تمامی کالاهای مورد نیاز مدیریت دود پارکینگ اعم از دمپر های موتوری، تابلو برق، سنسور مونوکسید کربن و پرده دود بند را نیز تامین می کند.
فن های تولیدی مجموعه از قطر 15 الی 110 سانتیمتر می باشند که توانایی جابجایی هوا از 150 تا 40000 فوت مکعب بر دقیقه را دارند و بسته به نیاز پروژه پیشنهاد می گردند.
بله، تمامی خدمات مرتبط با نصب و راه اندازی تجهیزات تامین شده توسط شرکت، توسط تکنیسن های مجرب این شرکت ارایه می شود.
بله، مهندسان این مجموعه قابلیت ارایه تمام خدمات مربوط به شبیه سازی کامپیوتری را دارند.
بله، امکان اجرای تست دود در پروژه های اگزاست و تخلیه دود توسط شرکت رسام تجارت هواران وجود دارد. مجموعه هواران تجهیزات لازم برای ایجاد دود مصنوعی در پارکینگ را دارا می باشد و در بسیاری از پروژه ها تست دود لازم را انجام داده است.
بله، شرکت رسام تجارت هواران عضو شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی می باشد و تجربه و سابقه ی فراوانی در این زمینه نیز دارد. مجموعه ما تاییدیه پروژه های پیچیده و بزرگی را دریافت کرده که در قسمت پروژه ها در وبسایت مجموعه قابل مشاهده است.
چیلر های تولیدی این مجموعه در نوع چیلر آب خنک و هوا خنک می باشند که در ظرفیت های 5 الی 580 تن تبرید با کیفیت و راندمان بالا و با رعایت استانداردهای موجود در زمینه حرارت و انرژی، مقاوم بودن، ایمنی و تولید صدا، ساخته می شوند.
بله، در صورت درخواست مشتری، این مجموعه قابلیت و توانایی تولید محصولاتی همچون زنت، ایرواشر، اکولوژی یونیت و روفتاپ پکیج را نیز دارد.
بله، تمامی خدمات مرتبط با چیلر، توسط تکنیسن های مجرب این شرکت ارایه می شود.
بله، مهندسین با تجربه این شرکت آماده ارایه کلیه خدمات مشاوره و مهندسی در زمینه های تهویه مطبوع و اگزاست و تخلیه دود از جمله تنظیم نقشه و محاسبات مربوطه به مشتریان محترم می باشند.
بله، این مجموعه محصولات مورد نیاز خود را از کشورهایی مانند آلمان، اوکراین، ترکیه، اسپانیا و امارات متحده عربی وارد می کند.
امکان سفارش از مجموعه رسام تجارت هواران برای ارسال به سرتاسر کشور فراهم است ولی مجموعه در شهر های کرج، قم، اصفهان، مشهد، سمنان و تبریز نیز دارای نمایندگی و عاملیت فروش می باشد.