info_items_10
کمپانی بلابرگ آلمان (Blauberg Ventilatoren GmbH) یک کمپانی پیشرو و مشتری مدار است که بر پایه فناوری‌های نوآورانه و بهبود مستمر طراحی محصولات خود، در صنعت تهویه فعالیت می‌کند. Blauberg Ventilatoren با طیف وسیعی از فن‌ها و تجهیزات جانبی صنعت تهویه و با داشتن نمایندگی در بیش از 20 کشور جهان محصولات خود را به بازار عرصه می‌کند. جهت مشاهده نمایندگان بلابرگ در سراسر دنیا از جمله شرکت هواران کلیک کنید: https://blaubergventilatoren.de/en/map Blauberg Ventilatoren دارای طیف وسیعی از محصولات شامل انواع فن‌های خانگی، فن‌های صنعتی، سیستم بازیافت انرژی (Heat Recovery) و همچنین فن ها و جت فن های F300 میباشد.

با توجه به تنوع محصولات شرکت بلابرگ، شرکت هواران بعنوان نماینده رسمی این شرکت در ایران، تمام تلاش خود را میکند تا نیازهای مشتریان خود را با بهترین ترکیب قیمت و کیفیت پاسخگو باشد.

 فلسفه شرکت هواران ایجاد روابط بلندمدت با مشتری و ایجاد مشارکت با کیفیت بالا و اطمینان حداکثری می باشد
info_items_10

با توجه به اینکه شرکت بلابرگ آلمان طیف گسترده ای از فن های ضد حریق و همینطور جت فن های ضد حریق را در سبد محصولات خود دارد، شرکت رسام تجارت هواران بعنوان نماینده رسمی بلابرگ در ایران این امکان را دارد تا بسته به محدودیت های پروژه های مختلف بهترین محصولات و راه حل ها را ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فن های ضدحریق شرکت بلابرگ، کارشناسان شرکت هواران آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما می باشند.